Markéta Kvizdalská, fotografka


Jmenuji se Markéta Kvizdalská a fotografii se věnuji přes deset let. Fotografii jsem studovala na střední výtvarné škole Václava Hollara v Praze. Tady jsem studovala především fotografii analogovou, protože ta digitální se v té době teprve rozvíjela. Ale základ je základ.

K digitální fotografii a digitální zrcadlovce jsem přešla s jejím rozvojem při studiu Vyšší odborné Pražské fotografické školy.

V současné době používám fotografii a fotografování jako prostředek k umělecké seberealizaci a tvůrčímu uměleckému vyjádření, ale každý koníček si žádá své a proto Vám nabízím své znalosti a schopnosti ve fotografických službách a to především v oblasti profesního focení v exteriéru jako jsou svatby a společenské akce a ateliérové fotografii například portréty a dětská fotografie.

Ve své fotografické tvorbě se zabývám mnoha tématy. V poslední době se snažím rozvíjet ve fotografii dokumentární. Budu ráda když zavítáte do fotogalerie a pokud budete mít nějaký nápad, myšlenku, nebo potřebu něco zdokumentovat a zachytit, neváhejte mne kontaktovat.